Barbora Sádlová

profileimage

Baru je mladá, krásná, stále veselá, pracovitá, vtipná, kamarádská a hlavně je pořád někde pryč! Když je ale v ČR, tak studuje anglicky na VŠE. Bára je asi nejvíc zcestovalá z nás všech v týmu, nejen proto si ji držíme ve svých řadách. Rozhodně je to i její zlověstně-roztomilý křik, který stál za tak povedenou první zahraniční cestou týmu. Bára má energie na rozdávání, běhá a ráda pomáhá, kde může. Proto všechno tu má, co dělat. Bára opravdu procestovala svět, kdybychom tu měli vyjmenovat všechna místa, kam už se tahle drobná slečna podívala, strávíme tu dny. Jen loni se podívala do Chile, kde pracovala a pomáhala místním dětem! Třeba se rozhodne o tom napsat na našich stránkách! Kromě toho byla… všude! USA, Kanada, Srí Lanka a nezapomínejme na její roční studium v Anglii.

Proč RTW?

Mám ráda RTW, protože se cestuje za maratony a já ráda cestuju a nerada se starám o zařizování okolo toho. A do RTW jsem se dostala jakožto hlavní cheerleader!

Jaké jsou vaše cíle na tento rok?

Zdokonalit již tak své skvělé běžecké výkony. Zlepšit si ve Španělsku svou španělštinu a neuvěřitelným způsobem si užít Erasmus.

Co pro vás byl nejsilnější sportovní zážitek?

Really?:D Můj 5k běh v Antofagastě, jež je město uprostřed pouště Atacama. Color run in the middle of the desert – kdo to má?! 😀

Do jaké země byste si o víkendu zaletěl?

Hawaii

vltava2 vltava2