Martin Pecina

profileimage

Martin je studentem dvou vysokých škol a do toho si stíhá ještě vydělávat. Takhle to dělá a úspěšně zvládá již pěkných pár let. Je pracovitý a jde si kupředu svým cílům. Jeho hodinky opravdu musí mít více políček, všichni se divíme, jak může zvládat tolik věcí najednou. Run the World je v tom s Martinem už od Paříže. Neznám moc lidí, kteří by k běhu měli takový odstup jako Martin. Přesto si k němu pomalinku cestu našel. Je jasným příkladem toho, že tenhle klub není tak o běhání, jako spíš o tom užívat si života a neplýtvat časem zbytečně. Martin je skvělý kamarád, který se účastní běhů nejen jako aktivní běžec, ale také jako podpora. Už si s RtW dal několik desítek (žádnou tekutou), ale také první ročník Vltava Run! Run the World bez Martina by nemohlo fungovat, což víme v týmu úplně všichni!….

dfdd

Proč RTW?

Protože cokoli, co může někomu pomoci, nebo udělat radost, má smysl. No a minimálně Vojtovi jsme radost už udělali, tak snad nebude jediný 😀

Jaké jsou vaše cíle na tento rok?

Vymyslet si cíl na příští rok.

Co pro vás byl nejsilnější sportovní zážitek?

Pyšný pohled na bráchu v cíli pařížského maratonu, kdy byl sice sotva schopný stát na nohou, ale zároveň mu z očí vyzařovala dětská radost z vysněného zdolání hranice 3. hod.

Do jaké země byste si o víkendu zaletěl?

Do té s javorovým listem na vlajce.

mates dfdd sdas