Martina Voborníková

profileimage

Martina je studentkou na VŠE a cestovatelka. Díky své práci se podívala do nejrůznějších koutů světa a poznala tam celou řadu úžasných lidí. Strávila nekrátkou dobu v New Yorku, kde kromě práce objevovala kouzla běhu v Central Parku, udělala si nové přátelé a při poznala při tom město křížem krážem. Další podstatnou chvilku strávila v Miláně. Na všech jejích cestách si ale rozhodně bere matračku na cvičení, protože je vášnivý vyznavač jógy, ale nezapomíná ani na pár oblíbených běžeckých tenisek. V RtW nám dopomohla ke krásnému umístění na Vltava Runu 2015, skvěle také reprezentovala při loňském We run Prague! Martina nás nepřestává překvapovat svým optimismem a určitě je plus mít jí s sebou na cestách, skvěle totiž vaří, PEČE, (ne)smaží!

vltava2

Proč RTW?

Není to davno, co jsem fandila některým členům RTW na závodech. Minulý rok jsem si však sama zaběhla Nike Run na 10km, abych sama pocítila, jaké to je reprezentovat i na trati!

Jaké jsou vaše cíle na tento rok?

Rozhoduji se mezi podzimními 10km v Drážďanech a ve Valencii. Kratší vzdálenosti mi zatím stačí.:)

Co pro vás byl nejsilnější sportovní zážitek?

Vltava Run 2015 byl pro mě jeden velký zážitek. Co mě první napadne, bylo doběhnutí mého posledního úseku. Na posledním km jsem byla na dně sil, jenže vědomí, že na mě někdo čeká, mě přinutilo, vydat ze sebe maximum…předala jsem GPS a padla na trávu na zemi

Do jaké země byste si o víkendu zaletěl?

Portugalsko a láká mě Madeira

vltava2 vltava2