Ctibor Kačer

profileimage

Ctibor je stejně jako někteří zakládající členové Mělničan. K týmu se připojil díky Jakubovi, kterému tímto patří velký dík, protože Ctibor neustále potvrzuje, že do týmu zapadl skvěle. Jako běžci mu to lítalo už jako studentovi, dnes tomu není jinak. Loni byl druhý spolu s dalšími běžci na štafetovém běhu ze Sněžky do Prahy, účastnil se ale i celé řady dalších běhů.

Co má připraveno na letošek? Chce s námi zdolat jeho první maraton! A bude to velké. V hlavě zatím padají destinace jako Amsterdam, Valencie nebo superrychlý Frankfurt. Od začátku je jasné, že Ctibor do týmu výborně zapadl a pro nás všechny je radost, když se připojí! Jinak je také organizátor supercool akce „Zlaté prasátko půlmaraton“.

buzik kubik

Proč RTW?

Ty vole, co je to za dotaz? Dostal jsem se k tomudle uskupení myslim, že přes Kubu a jsou tu tak zajímaví lidi, že mě neodradilo ani to, že mi na první schůzce Vojta vynadal do č*ráků.

F

Jaké jsou vaše cíle na tento rok?

Mé cíle na 2015 jsou rekonstrukce bytu, přivést manželku do jiného stavu a vyhubit veškerej plevel na zahradě. Běžecké cíle? Uběhnout v listopadu svůj první maraton – nejlépe pod 4 hodiny.

Co pro vás byl nejsilnější sportovní zážitek?

Asi to, že jsem dal na Vltava Runu 2015 Kubovi Pecinovi na druhém úseku 5 minut 🙂 Druhý nejsilnější zážitek byl výstup ma Mont Blanc.

Do jaké země byste si o víkendu zaletěl?

Nizozemí, Amsterdam, Red light district

F F F