Lenka Želechovská

profileimage

Lenka je překvapivě z Mělníka, už to začíná být trochu trapné. I ona je v RtW skoro od jeho prvních krůčků. Její cesta k půlmaratonu byla krátká. Pár tréninků a naučila se běhat a ještě si u toho povídat! RtW reprezentuje na všech bláznivých týmových akcích typu Vltava Run a v cestování také nezahálí! Nejenom, že už si projela USA, ale strávila i semestr v městě hříchu Amsterdamu. Lenka je jediná, která nevynechá žádný společný trénink Stmeluje celý tým a napomáhá lepší atmosféře v něm. Letos opět hrdě běhala při těch nejnočnějších úsecích na Vltava Runu.

F

Proč RTW?

Běh je pro mě zábavný a uklidňující pohyb. A co teprve, když se běží ve skupině přátel, tím se skloubí příjemné s užitečným. To bývalo jedinou nedokonalostí mých osamocený výběhů. RunTheWorld je báječná skupina stejně naladěný nadšenců, kteří se dokážou hecnout, pobavit i podržet, proto se jich držim!

Jaké jsou vaše cíle na tento rok?

Již podruhé jsem si s týmem RtW zaběhla štafetový závod VltavaRun, který mě opět nadchnul. Atmosféra závodu spojená s okolní přírodou jsou báječným zážitkem. Takže pokud se objeví něco podobného, I am IN.

Do jaké země byste si o víkendu zaletěl?

Nejradši bych se teď hned zvedla a jela cestovat po Portugalsku a jemu připadajícím souostroví Azory. Což to je za víkend samozřejmě nemožné, proto bych se pobyt rozhodla prodloužit na neurčito, dokud bych se nenaučila portugalsky. HaHabbikF F F